SZUKAJ

0 prod0,00 zł SCHOWEK

WYSZUKIWANIE

Indeks produktu

Dla kogo

Damskie
Męskie
Unisex

Kategoria produktów

Etui
Kopertówka
Plecak
Portfel
Teczka
Torba
Torebka

Kolekcje

Bufalo
Business
Casual
Classic
Fashion
Galanteria skórzana
Sport
Tribe
WŁOSKIE MARKI

Wielkość

A4 i większa
Mniejsza niż A4
mniejsza niż A4

Dostępne kolory

Kolor:

Zakres cen

19 666

Reklamacja

  1. Warunki reklamacji reguluje niniejszy regulamin, przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.
  2. Wszystkie towary dostępne w sklepie pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne, niewadliwe (za wyjątkiem produktów przecenionych ze względu na określoną wadę gdy wada ta jest opisana w profilu produktu)    i posiadają gwarancję jakości. Gwarancja jest uzależniona od rodzaju skóry użytej do produkcji danego towaru a informacja o rodzaju skóry jest dołączana każdorazowo do towaru jako ulotka informacyjna.
  3. W przypadku produktów, które były przecenione ze względu na konkretną wadę, która została opisana w profilu produktu e-sklep nie rozpatruje reklamacji związanych z opisaną wadą.
  4. Klient ma prawo do złożenia reklamacji na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, Kodeksie Cywilnym oraz Ustawie z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.
  5. Zgłoszenie reklamacyjne powinno być dokonane za pomocą wiadomości e-mail przesłanej na adres verso@brothers.pl lub listem poleconym.
  6. Reklamowany produkt powinien być dostarczony na adres e-sklepu przesyłką pocztową lub kurierską po wcześniejszym ustaleniu z Biurem Obsługi Klienta. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dokument potwierdzający zakup oraz pisemne uzasadnienie reklamacji (formularz reklamacji dostępny na stronie www.verso-verso.pl).
  7. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14  dni od daty otrzymania przez e-sklep przesyłki z reklamowanym towarem.

Do pobrania:

Formularz reklamacji VERSO e-sklep

NEWSLETTER

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach

POMOC W ZAKUPACH
(18) 477-00-55
VERSO@BROTHERS.PL