SZUKAJ

0 prod0,00 zł SCHOWEK

WYSZUKIWANIE

Indeks produktu

Dla kogo

Damskie
Męskie
Unisex

Kategoria produktów

Etui
Kopertówka
Plecak
Portfel
Teczka
Torba
Torebka

Kolekcje

Bufalo
Business
Casual
Classic
Fashion
Galanteria skórzana
Sport
Tribe
WŁOSKIE MARKI

Wielkość

A4 i większa
mniejsza niż A4
Mniejsza niż A4

Dostępne kolory

Kolor:

Zakres cen

38 1052

Płatnosci

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:
Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera.
Przelewem – na niżej wskazany numer konta bankowego:
BrothersB W.R. Bochniarz Sp. Jawna
Siedlce 141
33-322 Korzenna
Nr konta: 96 1050 1722 1000 0090 3032 8257
Bank: ING Bank Śląski S.A.
Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty potwierdzenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie może zostać anulowane, po uprzednim poinformowaniu Klienta.


1. Płatność kartą kredytową lub inna płatność elektroniczna.
Autoryzacji płatności on-line oraz płatności kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych on-line PAYU S.A. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu elektronicznego, umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w e-sklepie dokonywane są za pośrednictwem PAYU S.A., który gwarantuje bezpieczeństwo płatności i dokonuje transakcji na podstawie odrębnych przepisów.
Numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do e-sklepu i nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewniane przez zastosowanie odpowiedniego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu, Klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank. Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności on-line lub kartą kredytową są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego Verso-Verso.pl

NEWSLETTER

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach

POMOC W ZAKUPACH
(18) 477-00-55
VERSO@BROTHERS.PL