SZUKAJ

0 prod0,00 zł SCHOWEK

WYSZUKIWANIE

Indeks produktu

Dla kogo

Damskie
Męskie
Unisex

Kategoria produktów

Etui
Kopertówka
Plecak
Portfel
Teczka
Torba
Torebka

Kolekcje

Bufalo
Business
Casual
Classic
Fashion
Galanteria skórzana
Sport
Tribe
WŁOSKIE MARKI

Wielkość

A4 i większa
mniejsza niż A4
Mniejsza niż A4

Dostępne kolory

Kolor:

Zakres cen

0 0

Polityka Prywatności

 1. Szanując Twoje prawa oraz respektując Ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych.
 2. Dane osobowe są przetwarzane i przechowywane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Administratorem Danych Osobowych jest firma BrothersB W.R. Bochniarz Sp. Jawna.
 3. W celu realizacji płatności elektronicznych dane Klientów będą udostępnione także firmie PAYU S.A., która jest Administratorem Danych Osobowych, a także firmom kurierskim  w celu realizacji przesyłki.
 4. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, Klient e-sklepu ma prawo do wglądu i modyfikacji danych osobowych znajdujących się w bazie danych sklepu, poprzez formularz dostępny po zalogowaniu w opcjach konta użytkownika.
 5. Nr zgłoszenia w GIODO:002320/2013. Nr księgi w GIODO: 137359.
 6. W naszym sklepie zbieramy następujące dane osobowe:
 • Imię i nazwisko – podczas składania zamówienia będziesz proszony o podanie swojego imienia i nazwiska aby móc wysłać Tobie zamówienie oraz możliwości kontaktu z Tobą
 • Adres zamieszkania – jest nam potrzebny do wysyłki zamówionego towaru.
 • Adres email – poprzez email wysyłamy potwierdzenie zamówienia, oraz kontaktujemy się z Tobą. Jeżeli zostałeś abonentem naszego newslettera będziemy wysłać do Ciebie informację handlową.
 1. Podanie powyższych danych jest konieczne w następujących przypadkach:
 • Dokonując zakupu w naszym sklepie bez logowania konta po realizacji takiego zamówienia z naszej bazy usuwamy wszelkie dane mogące zidentyfikować Twoją osobę (imię, nazwisko, adres, nr telefonu, adres email). Pozostaje tylko dokument sprzedaży przechowywany na potrzeby fiskalne.
 • Rejestracja w bazie Klientów – jest dobrowolna Przechowujemy te dane w bazie aby ułatwić Tobie w przyszłości zakupy w naszym sklepie internetowym.
 • Jeśli chcesz być informowany o ciekawych wydarzeniach i ofertach handlowych możesz zostać abonentem newslettera. Przystąpienie jest dobrowolne i w każdej chwili możesz się z niego wypisać.
 1. Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.
 2. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim. Nie przechowujemy również danych poufnych jak numery Twoich kart kredytowych czy danych dostępu do Twojego konta bankowego.
 3. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu korzystaj z właściwych zakładek w serwisu internetowego, prześlij e – mail pod adres verso@brothers.pl lub listem poleconym na adres:


Verso-Verso.pl
BrothersB  W.R. Bochniarz Sp. Jawna,
Siedlce 141
33-322 Korzenna

NEWSLETTER

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach

POMOC W ZAKUPACH
(18) 477-00-55
VERSO@BROTHERS.PL